Interiéry Pavel

foto

Matrace MAXIMA

Luxusní matrace nejvyšší třídy pro velmi náročné uživatele, vyžadující výjimečné vlastnosti high-tech produktů. Mimořádně pohodlná 35cm vysoká matrace z výběrových materiálů nejvyšší kvality nabízí uživateli přepychový luxus. Dokonalé kopírování tělesných křivek, žádný nepříjemný tlak ani v nejvíce exponovaných částech těla, žádné nepříjemné pocity při ležení, jen dokonalá uklidňující relaxace. Možnost otočení na měkčí nebo tužší stranu. V celé matraci je 2250ks taštičkových pružinek, to už je skutečně poznat.

Uvnitř jsou pouze špičkové materiály jako je 15cm vysoká taštičková pružina s vysokým počtem pružinek (1000ks), hustě perforované latexové desky vysokou gramáží a optimální měkkostí. Změkčující nano pružinky s vysokým počtem pružinek (624ks) pod povrchem pro lepší cirkulaci vzduchu a horní vrstvy z výjimečných vysokogramážových pěn EUCAFEEL a BREEZE. EUCAFEEL je high-tech HR studená pěna (45kg/m3) měkká jako peříčko s nekonečnou životností. BREEZE je viskoelastická pěna (50kg/m3) s mimořádnou prodyšností. Byla naměřena 6x vyšší prodyšnost ve srovnání s běžnou viskoelastickou pěnou. Na přepychovou matraci patří také přepychový potah. Ten je ručně vyroben z našich nejlepších materiálů. Můžete vybírat z provedení SILVER, BAMBUS, AEGIS nebo ONE4ALL

Matraci doporučujeme na podklad z pevných latí s co nejmenšími mezerami

Nosnost do 140Kg Výška matrace 35cm.  Záruka 10 let


foto

Matrace Tore

Akce 1+1 ZDARMA. NYNÍ 11.100,-Kč. Akce platí do odvolání. 

Vysoká a velmi pohodlná matrace TORE z osvědčených materiálů a vrstvou z viskoelastické pěny. Tužší střed a tvarované vrstvy z kvalitních pěn gramáže 32kg/m3 v celkové výšce 26cm zaručují vysoký komfort při ležení srovnatelný s výrobky vyšší třídy. Příjemné lehací plochy tvoří profilované vrstvy z HR studené pěny gramáže 38kg/m3 viscoelastické peny BREEZE s mimořádnou prodyšností (až 6x vyšší než běžné viskoelastické peny na trhu) spolehlivě odvádí teplo a vlhko od pokožky. Jádro matrace je chráněno separačním úpletem. Potah matrace je pratelný na 60°C a díky čtyřstrannému zipu dělitelný na dvě poloviny, což usnadňuje praní a manipulaci.Matraci doporučujeme položit na rošt z pevných latí.

Výška matrace 26cm

Nosnost 140kg.

Záruka 5 let


foto

Matrace YANA

Luxusní taštičková pružinová matrace YANA s přírodními materiály. Přírodní vrstvy jako koňské žíně, sisal, vlna a velbloudí vlna se postarají o dokonalé odvádění vlhkosti a vytvoření optimálních podmínek pro ještě příjemnější spánek.

Špičková pětizónová pružinová kostra - 770 ks pružinek (v rozměru 90x200cm).

Velmi kvalitní latex s hustou perforací

Přírodní vrstvy udržující optimální mikroklima

Zimní a letní strana

Luxusní snímatelný potah

Matrace je ohebná a dobře přizpůsobivá a proto ji lze použít na lamelový rošt s ručním polohováním nebo na pevnou podložku. Nepoužívejte rošty s velkými mezerami. 

Nosnost matrace do 130 kg. Výška 23cm.  Záruka 7 let.

 


foto

Matrace ROSA

Luxusní taštičková matrace ROSA s visco pěnou s antibakteriálními účinky na bázi stříbra a mimořádně prodyšnou HR studenou pěnou EUCAFEEEL nové ganerace. Velmi prodyšná pětizóvnová matrace z nejnovějších materiálů.

- Komfortní pětizónové taštičkové jádro 770ks pružinek (v rozměru 90x200cm)

- Antibakteriální visco pěna se stříbrem

- Luxusní snímatelný pratelný potah

- Tužší a měkčí strana

- Nosnost do 130kg

- Výška matrace 25cm

- Záruka 7 let

- Použitelná na polohovací rošty


foto

Matrace Proma

Sleva 30%. Původní cena 6.164,- Kč. NYNÍ 4.315,-Kč. Akce platí do odvolání. 

Matrace PROMA je velmi pohodlná sedmizónová matrace s unikátním děrováním jádra.Jádro této matrace tvoří dvě vrstvy HR studené pěny gramáže 43 kg s vysokým podílem rostlinného extraktu ze soji.Lze volit měkčí nebo tužší stranu. Střed matrace je zpevněn kvalitní PUR pěnou gramáže 35 kg s vyšší tuhostí. Jádro matrace je perforované k zvýšení hygieny matrace.Potah Mitch je pratelný na 60°C a je dělitelný na dvě poloviny.Matrace je vhodná na lamelový rošt nebo na pevnou podložku. 

Výška matrace 18 cm.

Nosnost do 120 kg

Záruka 5 let. 


foto

Matrace YOKO COMFORT 20

Sleva 20% na matrace Yoko Comfort 20 platí do odvolání. 

Ortopedická matrace YOKO Comfort 20 představuje individuálně nastavitelný systém podle váhy spáče. YOKO Comfort 20 díky své konstrukci zajistí správnou podpěru těla při ležení a nabízí i výtečnou hygienu a provzdušnění lůžka.

Základem matrace Yoko jsou 3 zónové PUR hranoly v potahu kombinované se 7-vrstvými bukovými lamelami. Unikátní konstrukce se vyznačuje optimální pružností a nabízí se 5 tvrdostech - váhových kategoriích. Tři typy povrchu pak nabízejí možnost individuální volby pohodlí matrace. 4cm povrchové vrstavy z paměťové pěny premiocel memory.

Přednosti systému YOKO:

 • optimální podpěra těla
 • hygiena lůžka a snadná údržba, vhodné i pro alergiky a astmatiky
 • individuální přizpůsobení roštu YOKO váze a výšce spáče
 • možnost úpravy tvrdosti pružení systému YOKO v průběhu užívání do 12 měsíců od zakoupení zdarma
 • systém YOKO je možný umístit na prkýnkový rošt, lamelový rošt nebo pevnou desku
 • vhodné pro všechny věkové kategorie
 • systém YOKO byl klinicky testován a byl zařazen do skupiny zdravotnických prostředků

Použité materiály:

Premiocel je značková studená pěna, která zajišťuje vysokou elasticitu matrace, tvarovou stálost, prodyšnost i její dlouhou životnost.

Cellpur je vysoce kvalitní viskoelastická pěna (tzv. líná nebo paměťová) reagující na tělesnou teplotu a zatížení. Podpírá tělo rovnoměrně rozloženým tlakem. Obsahuje celulózu Tencel pro zajištění rychlého odvodu vlhkosti a tím vytváří suché a příjemné klima nepříznivé pro život roztočů, plísní a dalších mikroorganismů. 

Potahy:  všechny potahy jsou snímatelné, dělitelné zipem po celém obvodu na 2 poloviny pro snadnou manipulaci a údržbu, pratelné do 60°C. 


foto

AKCE - 40% na matrace VENTA

Matrace VENTA, vynikající pružinová taštičková matrace (380 ks taštiček).

Pro lehací vrstvy jsou použity antibakteriální visco-elastická líná pěna s technologií SILVER-IONS a účinným termoregulačním efektem s výškou 3cm.

Tyto lehací vrstvy jsou upraveny zónovým děrováním tak, aby dokonale odváděly vlhkost a přebytečné teplo od těla.

Jádro je chráněno separačním úpletem.

Výška matrace cca 22cm. Nosnost do 130kg. Záruka 7 let

 


foto

Matrace Regina Anne

SLEVA - 40% z ceny matrace REGINA ANNE

Základní matrace REGINA je vyrobena z PUR pěny Duren (tužší jádro). Povrch matrace tvoří roznášecí matrace ANNE z paměťové pěny Premiocel visco (výška 4cm) - pěna reaguje na tělesnou teplotu a zatížení a podepře tělo rovnoměrně rozloženým tlakem. Matrace Regina Anne nabízí příjemné  a pohodlné ležení při zachování pevnější podpěry těla. Matrace je vhorná na lamelový nebo pevný rošt. Potah je odepínací, dělený zipem na dvě poloviny, pratelný na 60°C. Výška matrace cca 20cm. Nosnost do 120kg. Záruka 4 roky


foto

Matrace Carmen Anne

SLEVA -30% na matraci CARMEN ANNE

7-ZÓNOVÁ MATRACE

4- TVRDOSTI LEHACÍ PLOCHY

Snímataelný potah dělený na 2 poloviny

Nosnost do 120kg.

Záruka 4 roky


foto

Matrace YOKO GALA

 • 5-zónová matrace
 • nosnost matrace: do cca 130 kg
 • výška matrace včetně potahu: cca 22 cm (výška jádra 20 cm)
 • vhodný podklad: pevný dřevěný rošt, rovná deska, lamelový rošt
 • 5 tvrdostí matrace: do 65 kg, 66 - 75 kg, 76 - 90 kg, 91 - 105 kg, 106 - 130 kg
 • matraci lze dobře polohovat
 • klinicky testováno

foto

Matrace YOKO MAGIC

 • 5-zónová matrace
 • nosnost matrace: do cca 130 kg
 • výška matrace včetně potahu: cca 22 cm (výška jádra 20 cm)
 • vhodný podklad: pevný dřevěný rošt, rovná deska, lamelový rošt
 • 5 tvrdostí matrace: do 65 kg, 66 - 75 kg, 76 - 90 kg, 91 - 105 kg, 106 - 130 kg
 • matraci lze dobře polohovat
 • klinicky testováno
 • 7 LET ZÁRUKA

foto

Matrace YOKO QUEEN

 

 • 5-zónová matrace
 • nosnost matrace: do cca 130 kg
 • výška matrace včetně potahu: cca 22 cm (výška jádra 20 cm)
 • vhodný podklad: pevný dřevěný rošt, rovná deska, lamelový rošt
 • 5 tvrdostí matrace: do 65 kg, 66 - 75 kg, 76 - 90 kg, 91 - 105 kg, 106 - 130 kg
 • matraci lze dobře polohovat
 • klinicky testováno

foto

matrace MALE

 Kvalitní sendvičová matrace se zpevněným jádrem za akční cenu. Na povrchu jádra matrace je profilováním vytvořena vrstva masážních nopů v sedmi anatomických zónách. Tento profil udržuje správné mikroklima – prostředí mezi pokožkou a povrchem matrace, kde je nutné udržovat suché prostředí. Střed matrace z tuhé pěny udržuje páteř v optimální rovině. Kvalitní matrace s použitím pěn gramáže 30kg/m3, tužší a měkčí strana. Potah je vyroben z prodyšné látky Jersey a je vybaven čtyřstranným zipem pro snadnější praní. Praní 60C. Matraci můžete položit na lamelový rošt, laťový rošt nebo pevnou podložku.